Написання seo текстів. Рерайт. Копірайт. Наповнення сайтів | Web-студія WEBCREATIVE

Написання унікального тексту

Ми знаємо, як створити контент, який працює

Унікальний текст для сайту – це, передусім, переконливе написання, оптимізація контенту за допомогою аналізу і використання ключових слів: ми знаємо, як створити контент, який працює.
Якісний контент – це не просто текст без помилок. Писати потрібно компетентно, а також з урахуванням особливостей бізнесу і цільової аудиторії. І креативно підходити до кожного завдання.

замовити унікальний текст для сайту
Переваги наших сео-текстів

ЗАДАЧІ НАШИХ ТЕКСТІВ

Просування сайту

Контент з seo-тонкостями важливий для рейтингу в пошукових системах

Збільшення продажів

Задоволений клієнт, який знайшов потрібний товар або інформацію, з меншою ймовірністю піде до конкурентів.

Залучення нової аудиторії

Тексти, написані «для людей», які містять всю потрібну та корисну інформацію, без сумніву, будуть високо оцінені аудиторією

Цікавість

Врешті решт, наші тексти цікаві для користувачів

SEO ТЕКСТИ

Основна мета SEO-копірайтингу – написання текстів, які здатні продати ідею чи товар.

Послуги SEO просування є одним з базових інструментів комплексу по оптимізації сайту за допомогою тексту.
Безумовно, одним з головних критерієм успішних сайтів є якісні сео-тексти, які добре ранжуються пошуковими системами.

Спосіб написання в Інтернеті відрізняється, ніж в будь-якому іншому офлайн-середовищі. Написання сео-тексту складається з аналізу запитів клієнтів, складанню основних ключових запитів та, в подальшому, написання тексту з використанням ключових слів для seo розкрутки сайту.

вартість seo розкрутки
замовити унікальний текст ціна

КОПІРАЙТИНГ/РЕРАЙТИНГ

Копірайтинг – це професійне написання рекламних текстів. Основна мета такого тексту – переконання покупців придбати товар, розвиток репутації компанії. Копірайтинг – це мистецтво складання контенту, який підштовхує клієнтів до виконання певної дії.
Для цього seo-спеціаліст використовує креативні формули, чітку та просту мову, орієнтуючись на клієнтів та переконливу презентацію корисності продукту.

Рерайтинг – це мистецтво “переказувати своїми словами”. Це написання унікального тексту на основі інших джерел та статей. Вам варто замовити рерайт тексту, якщо у Вас інтернет-магазин, або ж сайт з новинами. Це потрібно, щоб не дублювати текст з інших ресурсів, а отримати абсолютно унікальний текст на основі існуючих, або ж конкуруючих текстів.

КОНТЕНТ-МЕНЕДЖЕР

Наповнення сайту контентом – важливий і відповідальний процес. Від його успішності залежить багато чого: і успіх самого проекту, і прибутковість бізнесу.
Найбільш відвідувані веб-сайти – це ті, які пропонують якісний контент, який часто оновлюються.

Основна задача контент-менеджера (редактора) – систематичний пошук, збір та написання новин та статей для сайту та блогу.
Менеджер також може створювати та надсилати електронні листи, акції.

послуги seo розкрутки
Створення інтернет-магазину

НАПОВНЕННЯ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ

Після того, як ресурс запущений, на нього потрібно залити все, за чим можуть прийти потенційні клієнти. Особливо в цьому плані показовими є інтернет-магазини. Завдання власника інтернет-магазину – завоювати довіру потенційного клієнта. І чим більше інформації про товар, чим якісніше розроблена структура інформації та модифікацій, тим зручніше клієнту буде вибрати товар саме у Вас.

Наповнення інтернет-магазину товаром – це кропітка робота з великою кількістю даними.

Ми імпортуємо товар до Вашого інтернет-магазину з каталогів постачальника, або ж експортуємо Ваш товар до маркетплейсів та інший онлайн-майданчиків для збільшення продажу.

ЯК МИ ПИШЕМО ТЕКСТИ

Вивчення нюансів

Націлення на аудиторію

Збір інформації

Написання унікального тексту

Як пи мишемо унікальні сео-тексти

Ви п'єте каву, ми пишемо тексти для вас